Skip to content

Kto sme

O nás

Náš príbeh sa začal v roku 2003 kedy sme sa založením firmy MEDAS s.r.o. rozhodli pokračovať v bohatej rodinnej včelárskej tradícii. Máme vlastné včelárstvo a med sami produkujeme. Hobby sa pre nás stala prácou a práca je naše hobby. Vďaka našej húževnatosti patríme momentálne medzi najväčších včelárov na Slovensku.  Našimi hlavnými aktivitami je okrem produkcie vlastného medu aj nákup od iných včelárov a taktiež export prírodného včelieho medu.  Med vykupujeme priamo od včelárov, ktorí plošne pokrývajú takmer celé územie Slovenska Vďaka širokej územnej pôsobnosti  každoročne obchodujeme s repkovými, kvetovými, agátovými, lesnými a medovicovými medmi z ekologický najčistejších oblastí. Časť medu je importovaná aj zahraničným partnerom.

V MEDASe kladieme hlavný dôraz na kvalitu našich výrobkov, ktorá je pravidelne laboratórne kontrolovaná, pričom celý nákup, spracovanie ako aj uskladnenie medu spĺňa prísne veterinárne a hygienické predpisy.

Našim cieľom je ponúkať spotrebiteľom prvotriedny produkt, v ktorom sú zachované všetky prirodzené vlastnosti, prírodné hodnoty a výživové látky.

Korektným prístupom k obchodným partnerom a vysokou kvalitou ponúkaných produktov a služieb, bolo dosiahnuté to, že v súčasnosti patrí naša spoločnosť medzi popredných Slovenských producentov a exportérov prírodných včelích produktov. Výrobné a spracovateľské aktivity zahŕňajú širokú škálu výrobkov od gastro balenia, spotrebiteľských balení až po veľkoobchodné a priemyselné balenia.

01

SME VČELÁRI

Med sami produkujeme.

Toho času patríme medzi najväčších Slovenských producentov a exportérov prírodného včelieho medu.

02

PRÍSNA HYGIENA

Kladieme hlavný dôraz na kvalitu našich výrobkov, ktorá je pravidelne laboratórne kontrolovaná, pričom celý nákup, spracovanie ako aj uskladnenie medu spĺňa prísne veterinárne a hygienické predpisy.

03

KVALITA

Našim cieľom je ponúkať spotrebiteľom prvotriedny produkt, v ktorom sú zachované všetky prirodzené vlastnosti, prírodné hodnoty a výživové látky.

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Máte Otázky?

Veľmi rád vám ich zodpovie náš area sales manager

Marian U
MARIÁN ODVÁH
area sales manager

+421 918 995 027 / odvah@medas.sk

John DOE
DEVELOPER
Sarah Smith
SALES MANAGER